Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

POZDRAV Z LYŽÁKU - 2.DEN

Úterní den byl pro nás všechny velmi náročný co se týče fyzické zdatnosti. Dopoledne i odpoledne jsme se zdokonalovali v lyžování, jednička v carvingu, dvojka a trojka v zatáčení apod. Druhému družstvu se již povedlo sjet celý velký kopec, takže rázem nám dolů jezdí dvě družstva. Trojka nám dělá také velkou radost, jelikož z "nelyžařů" se stali lyžaři začátečníci s dovednostmi zatáčení a jízdy v pluhu, což nás velmi těší. Je jen škoda, že to počasí nám moc nepřálo, ale zase jsme nasbírali zkušenosti s lyžováním během sněžení a větru. Večerní program byl vyplněn besedou s členem horské služby, který nám předal důležité informace pro pobyt v přírodě, co dělat při problémech a čemu předcházet, o čem vůbec horská služby je. Tímto Marcelovi (profesionál horské služby) děkujeme za ochotu dětem předat tyto informace. Všechny naše fanoušky zdravíme a doufám, že si naše lyžařské pokroky vychutnáváte s námi.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu