Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

POZDRAV Z LYŽÁKU - 3,4,5.DEN

A je tady středa. Nějak rychle to utíká. Dopolední program byl ve znamení lyžování a zdokonalování nabytých dovedností. Všechny nás lyžování baví což je důležité a stále máme zájem se učit novým věcem. Po dopoledním lyžování je na místě si trošku odpočinout. Odpočinkový půlden věnujeme lyžařské výzbroji a výstroji, kdy jsme dětem předali důležité informace na co si dát pozor při koupí těchto věcí apod. Ještě před večeři se dozvíme informace o první pomoci a přežití v přírodě formou osobních zkušeností, kdy besedu povede majitel chaty, účastník reality show Robinsonův ostrov a člověk, který strávil spousty měsíců v kmenech v Africe či v jiných koutech planety - Radovan. Tým LVK by tímto chtěl všechny děti pochválit za dosavadní chování dětí a všechny Vás ze Severky zdravíme.

Čtvrtek byl ve znamení závodů a příprav na něj. Všichni kdo chtěli závod jet, nafasovali startovní čísla a odpoledne se šlo na to. Odhodlání závodníků by se dalo srovnat se závodníky s právě probíhajícím MS v Are. Vítězům gratulujeme, nicméně šampióny se stali všichni, kdo závod odjeli. Večer nás čekala ještě diskotéka, kterou si děti dle ohlasů nesmírně užily.

Poslední den a jako každý rok se nám nechtělo domů. Kdo chtěl tak ještě dopoledne lyžoval, ostatní již jen relaxovali a nasávali zbytky atmosféry lyžařského kurzu. Po polévce jsme již sešli do údolí, nasedlo do autobusu a odjeli domů. 

Tým LVK by tímto chtěl poděkovat všem rodičům, kteří vyslali své dítě na lyžák a věříme, že si jej děti užily, naučily se základům lyžování a nebo se zdokonalili. Také děkujeme personálu chaty Severka za bezproblémový chod chaty, skvělou komunikaci s pedagogy a dětmi, vynikající jídlo a těšíme se příští rok na stejné místo.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu