Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

VYBÍJENÁ 4. - 5. TŘÍD

Ve čtvrtek 14. 3. se konalo v hale Stars okrskové kolo ve vybíjené žáků 4. a 5. tříd. Družstvo děvčat obsadilo pěkné 3. místo. Hrály: Sára Branná, Linda Czyžová, Eliška Datková, Laura Diana Haltofová, Jessica Horváthová, Amálie Pořická, Eliška Rajcová, Kateřina Stryjová, Agáta Šebestová, Sára Šimonová, Natálie Štelbacká, Klára Trojaková.

Chlapci hráli také výborně a ve velké konkurenci vyhráli skvělé 3. místo. Byli to: Lukáš Cieslar, Matěj Strokosz, Oliver Kajzar, Jakub Klimek, Alexandr Bojko, Viktor Janeczko, Jakub Kotas, Jakub Lipka, Jakub Mocek, Lukáš Sikora, Matyáš Vrána.

Děvčatům i chlapcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu