Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

SOUTĚŽ VE ŠPLHU ŽÁKŮ 4. - 5. TŘÍD

V pátek 12. 4. se konalo okrskové kolo soutěže ve šplhu žáků 4. a 5. tříd. Naši školu reprezentovalo dívčí družstvo ve složení Sára Branná, Aneta Kolačanová, Agáta Šebestová a Linda Czyzová. Nechybělo ani čtyřčlenné chlapecké družstvo - Viktor Janeczo, Patrik Walek, Dominik Husár a Matyáš Vrána. Obě družstva předvedla v silné konkurenci velmi dobré  výkony. Chlapecké i dívčí družstvo tak obsadilo skvělé druhé místo a obě družstva postoupila do okresního kola ve šplhu. 

Okresního kola soutěže ve šplhu,které se konalo ve středu  17. 4.  se zúčastnilo chlapecké i dívčí družstvo  (Lindu Czyzovou pro tuto soutěž nahradila Amálie Pořická). Přestože naše družstva v silné  konkurenci neobsadila medailové příčky, chceme jim poděkovat za skvělou reprezentaci školy a blahopřejeme jim ke krásnému umístění v okrskovém kole soutěže.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu