Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

McDonald's Cup

Ve čtvrtek 2. 5. 2019 se konalo okrskové kolo fotbalové soutěže McDonald's Cup ve skupině žáků 2. a 3. tříd. V silné konkurenci  vybojoval tým naší školy (Matyas Ščigel, Adam Ščigel, Adam Petráš, Štěpán Bury, Mikuláš Sobek, Alexandr Tomas Witasek, Martin Lamper, Kryštof Koper, Kevin Raszka, Nikolas Szkandera) úžasné 1. místo a postupuje do okresního kola. 

 V pátek 3. 5. soutěžilo v okrskovém kole fotbalové soutěže McDonald's Cup družstvo žáků 4. a 5. tříd. Také starší chlapci (Matěj Strokosz, Oliver  Kajzar, Jakub Lipka, Jakub Klimek,  Lukáš Cieslar, Adam Zajíc, Matyáš Vrána, Marek Przeczek, Viktor Janeczko, Jakub Mocek, Patrik  Walek) podali skvělý výkon a získali krásné  2. místo.

 

Všem  hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu