Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Ozdravný pobyt - Karlov 2019 - den první

Milí rodiče, babičky, dědečkové, kamarádi a vůbec všichni, kdo právě čtete tyto řádky.

Moc vás všechny zdravíme z údolí, které je "kousek" od nejvyšší hory Jeseníků. Chata, kde jsme ubytováni, se nachází na jižním svahu, takže nás možná bude sluníčko provázet od rána do večera. A že jsme si ho dneska opravdu užili, i když bylo jen 8° C a chvílemi foukal vítr.

Když nám trochu slehl oběd, šli jsme na průzkum nejbližšího okolí. Chvíli jsme šli z kopce, ale pak nás paní učitelky vyhnaly na protější stráň, kde jsme narazili na sjezdovku se sněhovými děly (zatím jen čekaly na ten správný čas) a v nedalekém lese jsme hráli první hru. Hledali jsme barevné lístky, pomocí kterých jsme se rozdělili do pěti družstev po 10 nebo 11 dětech. Tato družstva nás budou provázet po celý ozdravný pobyt, budeme mezi sebou soutěžit při plnění různých úkolů. Naší první soutěží bylo  postavit co nejvyšší pyramidu ze šišek, což byl pro některé z nás těžký úkol, šišky se nám stále sypaly dolů (gravitaci a neforemnost šišek člověk jen tak neošidí...). Ale nakonec jsme všichni uspěli a šišky jsme do lesa vrátili originálním způsobem – házeli jsme je a počítali, kdo se strefí do nedalekého stromu.

Cestou zpátky jsme se zastavili na travnatém fotbalovém hřišti a urputně jsme se někteří snažili dát gól, jiní si házeli s létajícími talíři nebo gumovými kroužky, skákali přes švihadlo, schovávali se do listí nebo jen tak klábosili.

Po večeři jsme hráli Bingo, užili jsme si napětí i spoustu legrace a zároveň jsme se už těšili do svých postelí (ne že bychom se těšili, až budeme spát, to tedy opravdu ne ... ale tak trochu jsme byli nedočkaví, co nás čeká zítra).

A pokud byste chtěli vědět víc, koukněte do fotogalerie ...

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu