MINIHÁZENÁ ŽÁKŮ 4. A 5. TŘÍD

Ve středu 27. listopadu 2019 se v hale Stars uskutečnilo 1. kolo dvoudílného turnaje v miniházené žáků 4. a 5. tříd. Školu reprezentovali: Jakub Klimek, Marek Przeczek, Lukáš Sikora, Ivan Kotovych, Patrik Lipus, Jakub Kotas, Matyáš Vrána, Jakub Mocek a Viktor Janeczko. Z děvčat: Nicol Benčáková, Amálie Sikorová, Aneta Kolačanová, Markéta Novotná, Natálie Štelbacká, Amálie Pořická a Jessica Horváthová. Chlapci odehráli tři zápasy z celkových osmi a průběžně se umístili na 7. místě. Nejlepším střelcem naší školy se stal Jakub Klimek s patnácti body. Děvčata odehrála čtyři zápasy z celkových šesti a průběžně se umístila na 2. místě. Nejlepší střelkyní s osmnácti body se stala Natálie Štelbacká. Druhé kolo turnaje se uskuteční na jaře roku 2020.

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí ve druhém kole.