Za krásami jižní Anglie

V polovině října se skupina 14 žáků naší školy v doprovodu p.uč. Šloufové vrátila z nádherného školního zájezdu do Anglie. Během čtyř dnů na britské půdě jsme navštívili Londýn, krásná místa jižního pobřeží a nachodili spousty kilomertů – denně jsme byli téměř dvanáct hodin na nohou. Ale stálo to za to! Počasí nám přálo, déšť nás zastihl naštěstí jen poslední odpoledne v hlavním městě.

Poctivě jsme celou dobu fotili, a tak můžete jít na virtuální výlet s námi – k nejvýznaměším památkám a zajímavostem Londýna jako je The Tower of London, Greenwich s nultým poledníkem, Westminster Abbey, Big Ben, The Houses of Parliament, London Eye, St. James´s Park, Buckingham Palace, pak také do katedrály a ke kulatému stolu krále Artuše ve Winchesteru, do významého přístavu Portmouth s Nelsonovou historickou lodí, muzeem a jednou z nejvyšších staveb Velké Británie Spinnaker Tower, do přímořského letoviska Brightonu s největším mořským akváriem v Anglii, k nejvyšším křídovým útesům v zemi a na promenádu v městě Eastbourn.

Doufáme, že vás naše fotografie nalákaly dostatečně na to, abyste příště jeli také právě vy! :-)

1. den London

2. den Winchester, Portmouth