Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

ŠKOLA NANEČISTO POTŘETÍ

KatkaHanka 

  

  

 UŽ TŘETÍ SETKÁNÍ NANEČISTO

Ve čtvrtek 10.4. jsme se s předškoláky setkali už po třetí.

Děti se tentokrát seznamovaly s pravidly chování ve třídě. Pravidla jsme si stanovili proto, aby nám spolu bylo dobře, aby se nám dobře učilo a tvořilo. A tak jsme si řekli, že se budeme hlásit, když chceme něco sdělit, budeme ostatním naslouchat a také se budeme snažit být k sobě milí. Dále pak jsme si povídali o ročních obdobích, na roční období jsme si také hráli. Čekal nás výlet s Láďou nebo Emičkou. Na výletě jsme si vyzkoušeli různé grafické cviky a to už bylo vážně jako ve škole!   A děti se dobře bavily…Rodiče nás podruhé nechali samotné a šli si poslechnout přednášku paní učitelky Moniky Černekové o genetické metodě čtení.Pro příště připravujeme čtenářskou lekci, přestože jsou předškoláci ještě nečtenáři. Rády bychom dětem ukázaly, co všechno se dá při čtení (před čtením i po čtení) zažít.

Nashledanou 15. května.                      Katka Gaszková a Hanka Raszková

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu