Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

ŠKOLA NANEČISTO POČTVRTÉ

             KatkaHanka

 Škola nanečisto počtvrté 

        Máme za sebou čtvrté setkání s budoucími prvňáčky. Tato lekce byla pojmenována čtení s nečtenáři a byla zaměřena na čtení s porozuměním.

               V úvodní části jsme si s dětmi zopakovaly pravidla chování se smajlíky. Potom děti pomocí zvířátek na tabuli zjišťovaly vylučovací metodou, o jakém zvířátku si v dané hodině budeme povídat. Vítězem byli žabáci Kvak a Žbluňk, ze stejnojmenné knihy od Arnolda Lobela, kteří řešili problém se ztraceným knoflíkem. Při čtení příběhu o žabácích, kdy Kvak ztratil knoflík z kabátku a nemohl ho najít, děti postupně vyplňovaly pracovní list. Výsledkem bylo nalezený knoflík nakreslit a potom našít na připravený kabátek.

                Děti byly moc šikovné, hodina se jim líbila, vyrobené kabátky s přišitým knoflíkem si s úsměvem nesly domů.                             Katka Gaszková a Hanka Raszková

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu