Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

ŠKOLNÍ PLES

Dne 19. 02. 2016 se uskutečnil náš školní ples pořádaný Spolkem rodičů. Letos se nám podařilo udělat ho trochu jinak. Téma bylo 20. - 30. léta, dámy a pánové si dali hodně záležet na svých kostýmech. Sešlo se celkem 82 hostů včetně nás organizátorů. Změny byly hlavně v programu, na zahájení nám zatancovala pětice děvčat z naší školy s názvem BCC. Po výtečné večeři nám zatancovala trojice břišních tanečnic. Jako překvapení pro hosty byla krátká scénka s názvem V čekárně, která podle bouřlivého potlesku hosty pobavila (jeden z účinkujících byl náš pan učitel Jakub Štvrtňa:-)). Nechyběla tombola, král a královna plesu a také náhodně zvolená porota vybrala nejlepší kostýmy večera. Jako vždy nám hrál DJ Ivan Ivanov a zase a opět mu to šlo skvěle! Poslední hosté odcházeli po páté hodině ranní:-)

Chtěla bych poděkovat všem členům Spolku rodičů za pomoc. Velké díky panu vedoucímu kuchyně za organizaci a kuchařkám za výbornou večeři. Děkuji sponzorům za dárky do tomboly a maminkám za upečení skvělých zákusků!

                                                                     Za Spolek rodičů Lucie Bartková

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu