Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Ples 2017

V pátek dne 17. února proběhl ples v prostorách PZKO u naší školy. V letošním roce se jednalo o ples maškarní. Akce, kterou pořádal opět Spolek rodičů, se velice vydařila. Zajímavé masky, milá atmosféra, bohatá tombola a chutná kuchyně, to vše přispělo ke zdárnému průběhu slavnostního večera. Děkuji paní Lucii Bartkové, předsedkyni Spolku rodičů, za bezchybnou přípravu a organizaci skvělé zábavy.  

                                                                     Romana Kroliczková

Spolek rodičů, děkuje paní Marcele Prachárové a Richardovi Sikorovi za skvělé jídlo a výtečný desert Tiramisu. Rodičům děkujeme za krásné dárky do tomboly a vynikající zákusky! Děkuji také členům Spolku za perfektní spolupráci a pomoc. Děkuji mnohokrát za intenzivní pomoc  paní učitelce Marii Rajčániové a panu zástupci Tomášovi Otiskovi.

                                                                   Předsedkyně Spolku rodičů

                                                                   Lucie Bartková

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu