Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

VÍTÁNÍ LÉTA 2017

Školní rok 2016/2017 se chýlí ke konci a s ním je spjat jeden z nejhezčích dní školního roku “Radovánky”, letos pojmenovaný “Vítání léta”. Dne 9. 6. v 15:00 vše vypuklo a odpoledne se podařilo na výbornou, počasí nádherné, děti a jejich vystoupení úžasné, možná některým maminkám ukápla i slzička dojetí. Děti si užily různé atrakce, dobroty, soutěže atd. Rodiče si mohli pochutnat na skvělém jídle a pití. K tomu všemu nám hrála hudba díky DJ Pavlu Saganovi a na parketě si zatancovaly děti i rodiče:-)

Troufám si říct, že jsme si tento výjimečný den všichni užili.

Velké díky, všem rodičům Spolku rodičů, díky kterým se tento den mohl uskutečnit.

Děkuji, učitelkám, které s dětmi nacvičily originální a mnohdy vtipné vystoupení.

Děkuji, vedení školy za pomoc při organizaci.

Děkuji, za SKVĚLÉ vepřenky, které nám přichystaly paní kuchařky.

Přeji Vám krásné léto...   za Spolek rodičů Lucie Bartková

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu