AMERICKÝ DEN
Halloweenské odpoledne ve školní družině
Poznávací zájezd do Anglie - den první
Poznávací zájezd do Anglie - den pátý
Bobřík informatiky
Badatelský kroužek - lekce "Vejce v úzkých"

Úvod > Školní jídelna > Informace o školním stravování

Informace o školním stravování

JÍDELNÍ LÍSTEK

Jídelní lístek je k dispozici online v záložce Jídelníček ZŠ, přístupný je také před vstupem do školní jídelny. Změna jídelního lístku je vyhrazena. Vedoucí školní jídelny může změnit menu v závislosti na dodávce potravin, havarijní situaci atd. Tato změna bude zaznamenána do jídelního lístku.

PLATBA ZA STRAVNÉ

Platba za stravné se provádí zálohově dopředu formou inkasa. Zákonným zástupcům se peníze za neodebrané a řádně odhlášené obědy vracejí. Číslo účtu naší školy je

107 - 1167250217/0100

Stravné stahujeme podle skutečného počtu dnů v následujícím měsíci. Příslušnou částku stahujeme 16. dne předcházejícího měsíce - v tyto dny si prosím zajistěte potřebně obnos financí na Vašem kontě.

První platba v tomto školním roce proběhne 17. srpna 2023 formou inkasa za stravné  na září 2023.

PŘIHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

Pro přihlášení dítěte k odběru školních obědů i svačin je nutné, aby mělo dítě předem řádně vyplněnou přihlášku ke stravování a souhlas s inkasem. Tyto dokumenty naleznete v záložce "dokumenty školní jídelny".  Pro přihlášení obědů kontaktujte vedoucí školní jídelny paní Petru Machaczkovou na e-mail: vedouci.jidelny@zstrikop.cz, nebo na telefonu +420 558 999 304.

Obědy i svačiny je nutno odhlásit nejpozději do 14:00 hodin předchozího dne. To znamená, že pokud Vaše dítě nebude přítomno ve škole ve  čtvrtek, obědy lze odhlásit do 14:00 hodin ve středu. Odhlášku můžete provést buď elektronicky pomocí e-stravy, nebo telefonicky u vedoucí školní jídelny.

V případě, že Vaše dítě onemocní, můžete si v první den nemoci vyzvednout školní oběd i svačinu přímo ve škole v době od 11:15 do 11:45.Takto vydané jídlo je určeno k okamžité spotřebě. Pro další dny je nezbytné obědy i svačiny odhlásit. V případě, že jsou obědy neodhlášeny,hradí strávník plnou, nedotovanou částku viz. níže.  Buďte prosím důslední v odhlašování a přihlašování obědů svých dětí!

Od 1. 3. 2023 je cena stravného pro děti stanovena následovně:

ZÁKLADNÍ ŠKOLA – dotovaný oběd

ZÁKLADNÍ ŠKOLA – cena nedotovaného oběda

(v době od druhého dne nemoci dítěte, v době prázdninového provozu ŠD, ve dnech ředitelského volna)

Základní škola - školní svačiny

• I. stupeň žáci     7 - 10 let          30,- Kč
  • II. stupeň žáci   11 - 14 let         32,- Kč
  • III. stupeň žáci  15 let a více     33,- Kč
  • zaměstnanci                            40,- Kč

• I. stupeň žáci     7 - 10 let            72,- Kč
  • II. stupeň žáci   11 - 14 let           74,- Kč
  • III. stupeň žáci  15 let a více        75,- Kč
  • zaměstnanci                                82,- Kč
  • I. stupeň žáci        14,- Kč
  • II. stupeň žáci       16,- Kč

MATEŘSKÁ ŠKOLA – dotovaná strava

MATEŘSKÁ ŠKOLA – nedotovaná strava

• děti MŠ do 6 let   42,- Kč
  • děti MŠ do 7 let   44,- Kč

• děti MŠ do 6 let   84,- Kč
  • děti MŠ do 7 let   86,- Kč

Strávníci (žáci) podle kategorií – podle data narození, do zvýšené kategorie spadá každé dítě, které dosáhne daného věku ve školním roce (školní rok začíná 1. 9. a končí 31. 8.) – dle vyhlášky 107/2005 Sb. v platném znění.

POSTUP PŘIHLAŠOVÁNÍ UŽIVATELE E-STRAVY:

Z důvodu výměny čipů za karty jsou změny v číslech přidělených strávníkům a proto je nutná také změna přihlášení.

1. zadat kód zařízení: klikneme na číslo identifikace nebo přímo vepíšeme do příslušného rámečku

2. zadat kód uživetele: číslo čipu, karty

3. zadat heslo

4. objeví se stránky pod jménem strávníka a menu