Den otevřených dveří 24.4.2024
PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2024

Úvod > Školní jídelna > Školní svačinky

Školní svačinky

1. Žák může být přihlášen k odběru svačin pouze na základě písemné přihlášky, kterou vyplní jeho zákonný zástupce. Zákonný zástupce může žáka odhlásit z odebírání svačin písemným sdělením doručeným osobně vedoucímu školní jídelny, nebo poštou na adresu školy. Žák bude odhlášen k 1. dni měsíce následujícího po doručení tohoto písemného sdělení.
  2. Přihlášený žák má v objednávkovém systému e-strava přístupný jídelní lístek svačin.
  3. V případě, že žák nechce svačinu daný den odebrat, je třeba ji předem odhlásit, a to jedním z uvedených způsobů:
  • Pomocí aplikace e-strava nejpozději jeden pracovní den předem do 14:00 hodin.
  • Telefonicky u vedoucího školní jídelny nejpozději jeden pracovní den předem v době provozu školní jídelny do 14:00.
  1. Platba za svačiny se provádí zálohově předem na celý měsíc. Platba probíhá zároveň s platbou za školní obědy, a to buď bezhotovostně pomocí souhlasu s inkasem, nebo v hotovosti u vedoucího školní jídelny. Platba inkasem probíhá vždy kolem 20. dne předcházejícího měsíce. srpna. Pokud žák nemá svačiny v řádném termínu uhrazené, bude odhlášen, dokud nezaplatí.
  2. Případné přeplatky budou vyúčtovány společně s platbou za školní obědy.
  3. Zákonný zástupce uhradí všechny přihlášené svačiny, ať byly žákem odebrány nebo ne.
  4. Při nepřítomnosti žáka, která je předem známá a trvá celý jeden den, je nutno svačinu odhlásit. Za neodebranou svačinu se žádná náhrada neposkytuje. V případě nepřítomnosti z důvodu nemoci lze první den nemoci svačinu pro žáka odebrat.
  5. Svačinu škola žákům neposkytuje ve dnech, kdy neprobíhá školní vyučování, či ve dnech, kdy tomu brání výjimečné provozní důvody školní jídelny. O neposkytnutí svačin z výjimečných provozních důvodů jídelny budou zákonní zástupci školou v předstihu informováni na webových stránkách školy a zprávou v systému Bakaláři. Žákům v takových případech bude svačina automaticky odhlášena.
  6. Cena svačiny je 14,-Kč pro děti na 1. stupni a 16,- Kč pro děti na 2. stupni. V případě změny ceny svačiny jsou zákonní zástupci informováni prostřednictvím webových stránek školy a zprávou v systému Bakaláři.
  7. Svačiny pro žáky jsou připraveny denně ve školní jídelně v 9:35 hodin. Na začátku velké přestávky v 9. 40 hodin si je zde žáci vyzvednou a snědí ve školní jídelně. Pokud žák chybí jen několik vyučovacích hodin, může si svačinu vyzvednout osobně i mimo určený čas.

Přihláška k odběru školních svačinek je dostupná v záložce dokumenty školní jídelny.