Ve třídě Myšiček jsme úspěšně zahájili nový školní rok. Sešli jsme se ve známé partě, ale taktéž se k nám přidalo 7 nových kamarádů. Září proběhlo pozvolně - adaptace, seznámení se s novými kamarády a pravidly třídy, hraní si na školní zahradě, prozkoumávání lesoparku.