Co se dělo v říjnu u Soviček
V říjnu se děti seznámily se stromy a plody podzimu. Hravými způsoby se učily barvičky s "Dráčkem Papíráčkem". Spolu s rodiči si užily plackové odpoledne na zahradě MŠ. "Účastnily se knihovnické lekce "Zimní spánek" a Knihadýlka: "O vlkovi, který vypadl z knížky".
Více fotek v aplikaci "Naše MŠ"
Zpět na přehled