„Květen je plný květů, květen je blízko létu.“ V měsíci květnu jsme oslavili svátek maminek a těšili jsme se z hezkého počasí. Přišla za námi paní včelařka se zajímavým vyprávěním o včelách. Cvičili jsme venku i v tělocvičně, navštívilo nás divadlo Šamšula s příběhem o škole. Poznávali jsme místo, kde žijeme, vyzkoušeli jsme si pokusy s vodou. Na výlet jsme jeli vlakem a užívali jsme si pohodu a legraci na prolézačkách a v parku.