„Duben si rád zaskotačí, hned se směje, hned zas mračí.“ V měsíci dubnu jsme oslavili Velikonoce. Užívali jsme si procházky, pozorovali přírodu, hmyz. Navštívily nás zvířátka z farmy, která jsme si pohladili i nakrmili. Divadlo Knihadýlko nás provedlo říší hmyzu. V lesoparku jsme si vyzkoušeli aktivity ke Dni země. V knihovně jsme tvořili umělecká díla a uspořádali výstavu.