Listopad u zajíčků
V listopadu nás navštívily paní knihovnice a seznámily nás s žábákem a ropušákem Kvakem a Žbluňkem. Krásně nám dramaticky ztvárnily pár jejich příhod.
Přivítali jsme sv. Martina a prožili si jeho příběh téměř na vlastní kůži.
Z bylinek jsme si uvařili speciální lektvar na různé neduhy a mnohá přání.
V závěru měsíce jsme přivítali advent první svíčkou na věnci, který jsme si sami vyrobili.
Více fotografií naleznou rodiče v aplikaci Naše MŠ.
Zpět na přehled