Únor u zajíčků
V únoru jsme poznávali své tělo a smysly. Také jsme se učili, jak o sebe a své zdraví pečovat.
Seznámili jsme se s různými povoláními a představili si několik řemesel.
Přijelo divadlo Duo Šamšula a my si se šašky mohli zařádit v cirkuse!
S únorem jsme se rozloučili karnevalovým rejem, na který nám přišel předvést své kousky kouzelník.
Více fotografií naleznou rodiče v aplikaci Naše MŠ.
Zpět na přehled