Březen je měsíc knihy, nemohli jsme proto jinak, než pořádně prostudovat všechny možné druhy knih. Také je to první jarní měsíc, proto jsme se rozloučili se zimou a to pěkně hudebně. Vítali jsme jaro, vyprovodili Moranu, volali sluníčko, radovali se z prvních jarních kytiček spolu se včelkami a také jsme přivítali vracející se ptáčky. Navštívili nás draví ptáci, které jsme si mohli pěkně zblízka prohlédnout.