Dne 15.11 se slaví Evropský den muzikoterapie. V naší mateřské škole jsme ho proto nemohli oslavit jinak než pořádnou dávkou muzikoterapie pod vedením Mgr. Petry Kwaczkové a Bc. Kariny Szturcové, DiS. Děti měly možnost zahrát si na bubny a vyzkoušet si hru na tibetské misky.