V pondělí 10. 2. jsme spolu s dětmi z prvního stupně zažili krásné odpoledne s poezií. Vyslechli jsme básně zábavné, poučné i dojemné. Děti překonaly ostych a trému a s grácií zkušených mistrů slova předvedly úžasné výkony. Všichni jsme si toto odpoledne náležitě užili!