Dnešní den jsme zahájili návštěvou horské služby. Prohlédli jsme si náčiní, které horská služba využívá a měli jsme možnost podívat se na vozidla horské služby. Viděli jsme také speciální dron, který nás všechny vyfotografoval. Odpoledne jsme si zahráli na straky a stavěli jsme hnízda, prošli jsme Kimovu hru s obrázky ptáků a užili jsme si lepšího počasí na dětském hřišti. Před večeří jsme besedovali se záchranářem horské služby a další den už je za námi :-)