Ve čtvrtek se žáci 7. tříd už podruhé vydali do zážitkového centra URSUS v Dolní Lomné. V průběhu dne zkoumali rozmanitost života v našich vodách, prováděli pokusy s odparem vody v závislosti na prostředí, diskutovali o tom, jak změna klimatu ovlivňuje obojživelníky v naší krajině. Počasí nám opět přálo, nikdo se nedobrovolně nevykoupal a všichni odchycení živočichové byli po krátkém zkoumání opět vráceni zpět do vody. Děkujeme centru URSUS za poutavý program a všem zúčastněným za aktivní přístup!