Listopad nás přivítal barevným podzimním počasím, které jsme si užívali při procházkách a pozorování přírody. Děti sledovaly proměny stromů, sbíraly spadané listí a vnímaly vůni podzimu. Ve třídě se věnovaly konstruktivním hrám z lega, kde rozvíjely svou fantazii a tvořivost. S vodovými barvami malovaly podle vlastní představivosti a vytvářely krásné podzimní obrázky. Společně jsme také sušili jablíčka na zimní období a procvičovali pozornost při přiřazování obrázků s podzimní tematikou. Listopad nám přinesl mnoho radosti, tvoření a nových poznatků o přírodě.