„Půjdeme na výlet, pěšky tam a zase zpět…“
V červnu jsme společně s kamarády ze třídy „Zajíčci“ oslavili Den dětí, přijelo za námi divadlo s pohádkou „O pejskovi a kočičce“, na výlet jsme se vydali za Dráčkem Werkáčkem, léto jsme přivítali tanečkem na Radovánkách, na „Malé stavitele“ jsme si hráli pod vedením lektora Malé technické univerzity a naši předškoláci byli slavnostně pasováni „Na školáky“.