Děti se v adventní době připravovaly na čas vánoční. Dne 6.12. děti navštívila Mikulášská trojice, které společně zarecitovaly a zazpívaly básničky a písničky. Účastnily se vánoční besídky, která se uskutečnila v hale MŠ společně s dalšími třídami. Také shlédly divadlo "O Koblížkovi". Poslechnutím příběhu Narození Ježíška, zpěvem vánočních koled a písní a praktikováním některých vánočních tradic si vytvořily příjemnou vánoční atmosféru.
Více fotografií najdete v aplikaci "Naše MŠ."