Březen, to je měsíc jara, budí všechny květinky: „Vstávejte a rozkvétejte, i když jste jen malinký!“. V měsíci březnu jsme si užívali krásné jarní počasí hlavně na procházkách. Pohádkou nás provedli Pták Ohnivák a liška Ryška. V muzeu jsme si prohlédli panenky a kouzelné skřítky. Vyprovodili jsme zimu, poslali Moranu po vodě a přivítali jaro. Seznámili jsme se s prvními jarními květinkami a oslavili svátky jara Velikonoce.