Hody, hody doprovody dejte vejce malované.. duben jsme si s dětmi
užili ve Velikonočním duchu, ale ještě předtím jsme se rozloučili se
zimou a přivítali jaro s naší Moranou. Velikonoční den plný her a
překvapení, byl plný radosti a smíchu. Dětem se také líbilo divadélko
,,ŠIKULKA“, které nás v dubnu poctilo svou návštěvou.