Myšičky v prosinci
"V prosinci, to už znáš
chodí čert a Mikuláš.
Potom také po roce,
oslavíme Vánoce."
V prosinci jsme se seznámili s vánočními tradicemi, společně jsme ozdobili stromeček a děti předvedly své vystoupení na besídce. Také nás navštívil Mikuláš a užili jsme si sváteční oběd s krásnou nadílkou pod stromečkem.
Více fotografií naleznou rodiče v aplikaci Naše MŠ.
Zpět na přehled